لیزر کیو سوئیچ​

لیزر کیو سوئیچ​

لیزر کیوسوئیچ یکی از تکنیک های مفید و کاربردی برای درمان لک های پوست که در اثر افزایش سن ایجاده شده اند مناسب می باشد. این لیزر بیش از یک دهه مورد استفاده بوده و توانسته است به خوبی لک های تیره سطح پوست را درمان نماید.

ایا انتظار بهبود از این متد درمانی می توان داشت؟

یک جلسه درمانی معمولاً بیش از 75 تا 100٪ از نقاط و لک های قهوه ای را در  فرد از بین می برد.برای از بین بردن کامل رنگ لک ها، ممکن است نیاز به جلسات  درمانی دوم یا در موارد نادر، جلسه درمانی سوم باشد.

 

خطرات وعوارض جانبی ناشی از این متد درمانی چیست؟

آیا می توان این متد درمانی را با سایر روش های درمانی به صورت ترکیبی استفاده کرد؟

بله، در همان روز در همان منطقه درمان لیزر-Switched Q انجام شده است امکان پذیر است. اما با فاصله زمانی که پزشک متخصص با توجه به ناحیه درمان – شرایط پوستی بیمار – مشکل پوستی بیمار و این که درمان دیگری که قرار است با لیزر Q-Switched به صورت ترکیبی استفاده شود، تعیین می کند.

این امر به این دلیل است که لیزر در حین درمان گرمای زیادی ایجاد می کند.

مراقبت های قبل و بعد از انجام لیزر کیوسوئیچ

در جلسه مشاوره سابقه حساسیت های پوستی و داروهایی که مصرف میکنید، در مورد سابقه کلوئید (گوشت اضافه بعد از ترمیم زخم) و مشکلات پوستی خود را حتما با پزشک معالج در میان بگذارید.

از سولاریوم و حمام آفتاب ق

بل و بعد از لیزر استفاده نکنید و در روز انجام پروسیجر صورت کاملا تمیز و بدون آرایش باشد.

بعد از انجام لیزر از داروهای آنتی بیوتیک و پمادهای موضعی که پزشکتان تجویز میکند استفاده کنید، همچنین ممکن است کرم های ترمیم کننده  و ضدآفتاب تجویز شود که باید استفاده شود.

در مواردی که تاول های پوستی ایجاد شد از تحریک آنها خودداری کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا